Strona Główna ˇ Artykuły ˇ Wiersze ˇ Słowniczek ˇ O nas ˇ Linki ˇ Kontakt ˇ Galeria ˇ Regulamin ˇ SzukajLuty 24 2018 13:07:05
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 9
Najnowszy Użytkownik: ur-blabla123456
 
Reklama

eXtreme-fusion

 
Ostatnie Artykuły
Zmiany
Początek końca...ACTA
Bezsenność wisi w po...
Tiririri
Dread! Part I
 
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
 
Flag counter
free counters
Free counters
 
Regulamin
Regulamin

I. Uwagi ogólne

1. catchafire.za.pl jest witryną internetową, której właścicielem jest Karol "Rolo" Capłap.
2. Każda osoba która przystępuje do korzystania z witryny catchafire.za.pl tym samym przyjmuje do wiadomości i akceptuje warunki niniejszego regulaminu.
3. Witryna internetowa catchafire.za.pl jest stroną internetową zawierającą wiersze, artykuły,muzyke,oraz informacje związane między innymi z ruchem Rastafari.
4. Karol "Rolo" Capłap zastrzega sobie prawo zmiany, wycofania, zawieszenia lub przerwania dowolnej funkcji lub właściwości catchafire.za.pl.

II.Prawa autorskie

1. Zarówno układ treści zawarty w witrynie catchafire.za.pl jak i poszczególne jego części, takie jak materiały pisemne, zdjęcia, grafika i inne, korzystają na ogólnych zasadach z ochrony udzielanej przez przepisy prawa autorskiego, ustawa z dnia 4 lutego 1994 r.(Dz. U. z 2000 r. Nr 80, poz. 904). Każdy z użytkowników zobowiązany jest do poszanowania praw autorskich.
2. Zawartość witryny catchafire.za.pl może być przez użytkowników wykorzystywana tylko dla użytku osobistego. Wykorzystanie do innych celów, a w szczególności - komercyjnych, w tym kopiowanie, cytowanie,publiczne odczytywanie może następować tylko pod warunkiem uzyskania wyraźnego pisemnego zezwolenia właściciela strony www.catchafire.za.pl i w ramach przeznaczenia określonego przez wyżej wymienionych. W celu uzyskania zgody na wykorzystanie zawartości witryny, należy się skontaktować wysyłając e-mail na adres: karollolo@o2.pl. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi.
3. Korzystanie z materiałów opublikowanych w witrynie catchafire.za.pl w celu innym niż do użytku osobistego, a więc do kopiowania, powielania, wykorzystywania w innych publikacjach w całości lub w części odbywa się na ogólnych zasadach prawa prasowego i autorskiego.
4. Wszelkie czyny naruszenia praw autorskich podlegają odpowiedzialności karnej.

III. Komentarze

1. Użytkownicy mają prawo do umieszczania komentarzy do materiałów znajdujących się na stronie catchafire.za.pl. Umieszczanie komentarzy jest możliwe po zalogowaniu.
2. Użytkownicy mają prawo swobodnego przedstawiania informacji, opinii, komentarzy lub innych wypowiedzi, z zastrzeżeniem ust. 3. Odpowiedzialność za treść informacji i opinii ponosi wyłącznie użytkownik.
3.Niedopuszczalne jest zamieszczanie wypowiedzi, które:

a. są sprzeczne z prawem lub zasadami współżycia społecznego;
b. naruszają prawa osób trzecich;
c. są wulgarne lub obsceniczne;
d. propagują przemoc, nienawiść rasową lub religijną lub są w inny sposób naganne;
e. są reklamą.

4. Administrator ma prawo usunięcia wypowiedzi niezgodnych z ust. 3, a także innych wypowiedzi uznanych za Administratora za uciążliwe albo zbędne z uwagi na przedmiot dyskusji. Wypowiedzi nie związane z komentowanym materiałem redakcyjnym mogą zostać przez Administratora usunięte. Dodatkowo, w zakresie wypowiedzi wulgarnych lub obscenicznych, Administrator może według swojego uznania przerobić taką wypowiedź w celu usunięcia elementów niezgodnych z ust. 3 i zamieścić tak przerobioną wypowiedź.
5. Użytkownicy, którzy dopuszczą się naruszenia ust. 3 mogą być na stałe pozbawieni przez Administratora konta na stronie catchafire.za.pl.
6. Administrator ma prawo swobodnego zarządzania komentarzami. W szczególności może, bez podania przyczyn, zawiesić umieszczanie komentarzy, usunąć komentarze lub zmienić zasady ich umieszczania i weryfikacji, w szczególności w zakresie mechanizmu dodawania opinii do wypowiedzi zamieszczanych przy materiałach.

IV. Rejestracja w serwisie

a. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna, dobrowolna i nie jest wymagana od użytkownika serwisu.
b. Rejestracji można dokonać pod adresem http://www.catchafire.za.pl/register.php

Od osoby rejestrującej wymaga się:

a. Podania w formularzu rejestracyjnym prawidłowego adresu e-mail.
b. Dbanie o dobro serwisu i wykorzystywania go wyłącznie w celach do tego przeznaczonych.
c. Serwis zobowiązuje się do nieudzielania informacji na temat danych osobowych osoby rejestrującej (w tym adresu e-mail) osobom trzecim, chyba że wymóg taki wynika z prawomocnego orzeczenia właściwych organów czy instytucji.
d. Serwis zastrzega sobie prawo do skasowania konta bez poinformowania o tym użytkownika oraz bez podania przyczyny.


V. Uwagi końcowe
Administrator Karol"Rolo"Capłap zastrzega sobie prawo do dowolnej modyfikacji oraz poprawek w niniejszym Regulaminie.

KurJerzy
Waga (kg)
Wymiar (cm)
Dalej
 
Odzież Medyczna
 
Facebook
Poleć nas swoim znajomym jednym kliknięciem !!


 

MusicPlaylistView Profile
Create a MySpace Music Playlist at MixPod.com
 
"Rasta to wolność, wszystko czego musisz się trzymać to dwa słowa:
Kochaj (wszystko co żywe, na ziemi, w wodzie i powietrzu)
Szanuj (właśnie to wszystko co żyje, co istnieje, co jest)
Proste prawda? Nie masz masy przykazań z których połowy nie pamiętasz, a drugiej połowy w ogóle nie znasz. Kochaj – Szanuj, tak dużo a zarazem tak niewiele."

By JaRass

Czytaj więcej ...
Dlaczego tak? A dlaczego nie?Z dyplomu ukończenia oddziału przedszkolnego w 1995r.!!!

"Rozsiewaj radość na swojej drodze,
Bo radość- to sens życia."

by Rolo :)
 

299790 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2003-2005
Theme Space by PHPTool.de
Based on Theme Chromium by PHPFusion.org